hangouts uygulamasını gtalk’a geri alma

Google, gtalk uygulamasını güncelleyerek hangouts adını verdi, ve bence ortaya saçma sapan birşey çıktı. Ne kimlerin online olduğunu görebiliyorsunuz, ne de yazılanlar düzgün şekilde iletiliyor/ulaşıyor. Aşırı şekilde cpu kullanıyor olması ve yazma sırasında donması da ekstrası. Bunu google play’de yazılan yorumlardan da çok net görebilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.talk

Android cihazlarınızda, Ayarlar -> Uygulamalar kısmına gelip, Hangouts uygulamasını seçeerek, güncellemeleri kaldırabilirsiniz. Yani fabrika ayarına geri alabilirsiniz.

Uygulamaya güncelleme geldiğinde ise bunu kurmayınız, eğer otomatik olarak güncelleme yapmasına izin verdiyseniz bunu da iptal ediniz.

Gtalk yıllarca beta haldeydi, keşke beta kalsaydı.

4 Comments

  Ahmet Orsorlu

  Benim de çok canımı sıkan bir durumdu. Sanırım Google zamanla iyileştirmeye gidecektir. Bu kadar şikayet alındığına göre.

  Teşekkürler paylaşım için Gökhan.

  Gökhan Tunçkale

  Bende bu kadar şikayet üzerinde google’ın durumu düzelteceğini düşünüyorum. Bir sürü uygulama türemiş, hangouts uygulamasında online olanları göstermece vs. Onları kullanırken de dikkat etmek lazım.

  hangouts uygulamasını gtalk’a geri alma | Boğaç Aslanyürek

  […] Google, gtalk uygulamasını güncelleyerek hangouts adını verdi, ve bence ortaya saçma sapan birşey çıktı. Ne kimlerin online olduğunu görebiliyorsunuz, ne de yazılanlar düzgün şekilde iletiliyor/ulaşıyor. Aşırı şekilde … Devamı için : hangouts uygulamasını gtalk’a geri alma […]

Bir Cevap Yazın