YTU Kalite ve Verimlilik Kulubu’nun duzenlediği Finans ve Yazilim Gunleri ’12 sona erdi

Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Finans ve Yazılım Günleri 2012 sona erdi.

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinlik 4 gün (26-29 Kasım) sürdü. İlk iki gün, toplam 10 oturumun gerçekleştiği etkinlikte IdeaSoft, Akbank, Sunny, Oracle gibi sektöründe öncü firmaların katılımları vardı.

Etlinliğin 1. günündeki 4. oturum, IdeaSoft CEO’su Sayın Seyhun Özkara‘nın katılımıyla gerçekleşti.

Oturuma, başta Yıldız Teknik Üniversitesi’nden olmak üzere, diğer bir çok üniversiteden öğrenci katıldı. Salonda organizasyon takımı dışında 700 üzeri katılım mevcuttu.

Seyhun Özkara, “E-ticaret ve Girişimcilik” başlığı altında yaptığı konuşmasında, IdeaSoft’un kurulduğu günden bu yana olan hikayesinden bahsederken, şirketin piyasadaki yerine ve müşteri kitlesine de değindi. Herkesin oldukça faydalı bulduğu oturumda, katılımcılar soru-cevap kısmında da Seyhun Özkara’ya sorularını yönelttiler.

Ayrıca oturum öncesinde ve sonrasında, fuaye alanında öğrencilerle sohbet eden Yıldız Teknik mezunu Seyhun Özkara, etkinlik boyunca Twitter’da kullandığımız hashtagimiz (#finansveyazilimgunleri) ile ilgili tweet atarak bizlerin yanında oldu.

Oturum sonunda Seyhun Özkara’ya, Kalite ve Verimlilik Kulübü adına etkinliğimize katıldığından dolayı plaketini, ben takdim ettim.

Bir Cevap Yazın