Diagram Designer for Mac OSX – LibreOffice Draw

MacOSX kullanıcıysanız, bir diagram designer edinmek pek de kolay olmuyor malesef. Ücretli bir şeyler almak http://maggiesbigadventure.com/pj-dating-deaf/ niyetinde pek olmadığım bu başlık ile ilgili çözümümü, ücretsiz bir yazılım olan LibreOffice Draw ile çözdüm. Tabi onu bulana kadar, exe çalıştırabilen toollari tüm window üretme araçlarımı değiştirmek, vb gibi çözümler denemeye çalıştım ancak, çok ucube programlar için 1 ton iş yapıp bir de yaptığım değişiklikleri geri almak durumunda kaldım.

Libre office online dating service sex draw ile, şu an hem network, hem sunucu, hem topoloji, hem UML, hem de akış diagramı (akış diagramı tasarlamak biraz daha zor, diğer programlara göre http://signaturetechavl.com/activities-for-singles-in-va-at/ ancak o da oluyor) ihtiyaçlarımızı karşılayabildim.

Tavsiye http://serenebalance.org/but-blind-singles/ edecek kadar da sevebildim. MacOSX için Libre office’i indirdiğinizde draw da zaten içerisinde gelmekte. https://tr.libreoffice.org/download/ linkinden işletim sisteminize göre seçip (otomatik seçiyor olması lazım zaten) indirip kurabilirsiniz.

Posted by / Ağustos 13, 2014 / 0 Comments
Posted in
Uygulama
Emre Macit

Emre Macit

Ideasoft yazılım departmanı ve Ar-ge sorumlusu. Matematik mühendisi. İnternet üzerine, yazılım ve koda dair her şey hakkında araştırma yapmayı ve bunları denemeyi seviyor. Yazılıma dair yazılar ağırlıklı olmakla birlikte arama motorları, sosyal medya ve teknolojiyle ilgili diğer konularda da yazılar yazıyor. Bazı konular için vakit bulamamaktan şikayetçi..

Bir Cevap Yazın