TTNET – Yine spamda bir ilk

bir gün facebook’a girmeye çalışırken önünüze : http://bilgi.ttnet.com.tr/ttnetlilereozel/index.aspx?fid=1&host=www.ttnet.com.tr sayfası açılırsa, bilin ki TTNET kullanıyorsunuzdur.

TTnet pismanlıktır.

Posted by / Mayıs 25, 2013 / 4 Comments
Tagged with
Posted in
Genel
Emre Macit

Emre Macit

Ideasoft yazılım departmanı ve Ar-ge sorumlusu. Matematik mühendisi. İnternet üzerine, yazılım ve koda dair her şey hakkında araştırma yapmayı ve bunları denemeyi seviyor. Yazılıma dair yazılar ağırlıklı olmakla birlikte arama motorları, sosyal medya ve teknolojiyle ilgili diğer konularda da yazılar yazıyor. Bazı konular için vakit bulamamaktan şikayetçi..

4 Comments

  TTNET – Yine spamda bir ilk | Lé Blog

  […] TTnet pismanlıktır. Devamı için : TTNET – Yine spamda bir ilk […]

  TTNET – Yine spamda bir ilk | Kara Kule

  […] TTnet pismanlıktır. Devamı için : TTNET – Yine spamda bir ilk […]

  TTNET – Yine spamda bir ilk | Anil's Blog

  […] TTnet pismanlıktır. Devamı için : TTNET – Yine spamda bir ilk […]

  Emre Macit

  TTnet e Bİr şikayet maili daha yazdım. Şöyle :

  Ben internette gezerken Önüme abuk subuk reklamlar (gezinti hizmeti midir ne halt ise) çıkarmaya hakkınız yok. Ben hayıra tıklasam bile 1 hafta sonra yok 4 hafta sonra yok 4 ay sonra bana reklam gösterme hizmeti almıyorum sizden.

  Facebooka giriyorum ttnet bilmemne sitesi açılıyor, başka bir yere giriyorum hop reklam getirim mi diyor. Siz internet sağlayıcısı mısınız? yoksa 5. sınıf 2000 li yılların başında kalmış reklamdan para kazanmaya çalışan dandik bir internet sitesi misiniz?

  işinizi yapın. Yaptığınızın yasal kurallara uymadığını biliyorsunuz. Ben bana reklam gösterme diyorum, siz hala tutmuş 1 hafta sonra yine gösterilebilir yazmışsınız. Ben sizi mecburiyetten kullanıyorum, çünkü başka hizmet gelmiyor evimin olduğu yere. O yüzden hizmetinizi adam gibi verin.

  Yapmanız gereken işi doğru yapın. Kendinizle alakalı olmayan işlere bulaşmayın. BANA REKLAM GÖSTERMEYİN.

  TTNET ile ilgili ne bir reklam görmek istiyorum, ne telefonuma mesaj atın istiyorum. Gebersem, mekanın cennet olsun demeye bile aramayın. Ne kadar aramazsanız, önüme çıkmazsanız sizi o kadar çok seveceğim.

  TTNET dünyasının fırsatlarına da lanet olsun. Reklamnıza da lanet olsun. VErdiğim paralarımın, haketmediğiniz kısmı sizlere HARAM OLSUN!

  BEN sizden reklam hizmeti almıyorum. Bunu CEO’nuzdan itibaren kafanıza sokun!!!!!

Bir Cevap Yazın