Galatasaray ve Yandex İşbirliği

Bugün Galatasaray Spor Kulubü resmi sitesinde karşılaştığım bir habere göre, GS ve Yandex’in anlaşması sonucu GSYandex adı altında (büyük ihtimalle arama motoru olarak) hizmet verilecekmiş. Şuan için aklıma gelen getirisi, GS için çok önemli bir reklam anlaşması olacağı. İlerleyen günlerde (özellikle 9 Ekim 2012’de yapılacak basın toplantısında) diğer getirileri de ortaya çıkar.

Yazının tam metni şöyle;

Galatasaray Spor Kulübü, dünyanın önde gelen arama motorları arasında yer alan Yandex ile yapacağı işbirliği sayesinde bir ilke imza atarak arama motoru ve internet servis hizmetlerini  “GSYandex” markası ile taraftarımızın hizmetine sunuyor.

Galatasaray Spor Kulübü, Yandex ile yapacağı ‘Resmi Arama Motoru’ anlaşmasının imza töreni, 9 Ekim Salı günü saat 11:00’de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena  basın toplantı odasında gerçekleştirilecektir.

GSYandex  imza törenine; Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Yandex-Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Ali Yalçındağ, Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Ali Dürüst ve Galatasaray Spor Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan katılacaklardır.

İmza törenini takip etmek isteyen medya mensupları akreditasyon için bugün en geç saat 18:00’e kadar basinoperasyon@galatasaray.org e-posta adresine başvuruda bulunmalıdır.

Medya mensuplarının bilgisine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü

Haberin linki ise; Galatasaray, Yandex İşbirliği ile Dünyada Bir İlke Daha İmza Atıyor

3 Comments

  Galatasaray ve Yandex İsbirligi | Boğaç Aslanyürek

  […] motoru olarak) hizmet verilecekmiş. Şuan için aklıma gelen getirisi… Devamı için : Galatasaray ve Yandex İsbirligi This entry was posted in Professional and tagged Galatasaray, GS, GSYandex, yandex by […]

  Galatasaray ve Yandex İsbirligi « Murat SAÇ

  […] motoru olarak) hizmet verilecekmiş. Şuan için aklıma gelen getirisi… Devamı için : Galatasaray ve Yandex İsbirligi Share this:TwitterFacebookBunu beğen:BeğenBunu beğenen ilk kişi olun. […]

  GSYandex.com Açıldı « Dubluve.net

  […] Bize Yazın « Galatasaray ve Yandex İşbirliği […]

Bir Cevap Yazın