dubluve.net yazılarımız hakkında

dubluve.net adlı sitede 4 aydan fazla süredir, arayıp da zor bulabileceğiniz verileri türkçe olarak paylaşmaya çalışıyoruz. Bu noktada yazılarımız çok kısıtlı sürelerde yazılmaya çalışılan ve 3-4 defada bitirilen yazılar olabiliyor.

Ayrıca bazı araştırmalarımız gösteriyor ki aramış olduğunuz anahtar kelimeler ile sitemizi bulan kişilerden bazıları, aradıkları şeyden alakasız bir yazımızı görüyorlar. Bu konuda bu tarz bir aramada doğru içeriği bulması adına biz o içeriğin de doğrusunu araştırıp eklemeye çalışıyoruz. Yani yeni postlarımızı bunlar da belirleyebiliyor.

Bu konuda, bir yazımıza denk geldiniz ve “bu ne alaka?” dediyseniz, bunları da eklemeye çalışacağız zaman içerisinde.

Ülkemizde türkçe kaynak konusunda bariz bir ihtiyaç vardır. Bu konuda aradığınız konuyu, denk geldiğiniz konuyla ilgili yorumlara eklerseniz, bunları değerlendireceğiz, ve araştırıp yazılar yazmaya çalışacağız.

Herkesin bilgisine sunarım.

 

 

Posted by / Şubat 14, 2012 / 0 Comments
Posted in
Genel
Emre Macit

Emre Macit

Ideasoft yazılım departmanı ve Ar-ge sorumlusu. Matematik mühendisi. İnternet üzerine, yazılım ve koda dair her şey hakkında araştırma yapmayı ve bunları denemeyi seviyor. Yazılıma dair yazılar ağırlıklı olmakla birlikte arama motorları, sosyal medya ve teknolojiyle ilgili diğer konularda da yazılar yazıyor. Bazı konular için vakit bulamamaktan şikayetçi..

Bir Cevap Yazın